Rüyada Adam Dövmek

Rüyada adam dövmek rüyanın görüldüğü an ve çevresindeki durumlar ile birlikte net bir şekilde yorumlanmaktadır. Sizler de rüyanızda adam dövdüğünüzü gördüyseniz, rüyanız ile ilgili ayrıntıları da düşünerek rüyayı tam manası ile yorumlayabilirsiniz.

Rüyada tanımadığı bir adam dövmek, rüya sahibinin hayırlar ve menfaatler ile dolu hayatına işaret etmektedir. Rüya sahibi bir dönem çıkarları doğrultusunda hareket edebilir. Bunun için de kendini düzenli olarak öz denetlemeye tabi tutması, onun bu durumdan daha rahat kurtulabilmesini sağlayacaktır.

Rüyada tanıdığı adamı dövmek, rüya sahibinin iç huzursuzluğuna işaret etmektedir. Rüya sahibi yakın çevresi ile herhangi bir tartışmanın içerisinde kalmış olabilir. Yakın çevresinin dedikodusuna maruz kalmış olabilir. Tamamen ailesel ilişkilerden ötürü bir iç huzursuzluğuna düşmüş olabilir. Bu rüya aile yapılarının kuvvetlendirilmesine yönelik bir mesajdır. Bu sayede rüya sahibi kendi aile ilişkilerini yoluna koymak noktasında bir adım atabilir. Bu rüyayı bir işaret olarak görerek ailesel ilişkilerine çeki düzen vermeye çalışabilir.

Rüyada sopa ile adam dövmek, çevresinden hayırlı ve güzel söz işitmeye yol açmaktadır. Bu sadece sopa olarak düşünülmemeli ve aynı zamanda da zincir, bıçak, kürek, kemer vb. kesici ve delici aletlerle de birini dövmek olarak yorumlanabilmektedir. Çevresi tarafından takdir edilmek, övgü ile söz edilmek ve beğenilmek anlamlarına gelmektedir.

Rüyada ölü adam dövmek, kişinin dini ile ilgili sorgulanması gerektiğine işaret etmektedir. Bir kişi ölü bir adamı rüyasında dövüyor ise ve bu adamın ölü olduğunu bile bile sürekli vuruyor ise, rüya sahibinin dini açıdan kendini denetlemeye ihtiyacı vardır. Rüya sahibi dini açıdan kendini yetersiz görebilir veya dini açıdan kendini kuvvetli görmez. Eğer dövülen ölü tanıdık birisi ise, onun ahiret hayatındaki durumu hakkında da bilgi vermektedir. Ölü mutlu ve renginde de herhangi bir solma görünmüyor ise, bu ölünün halinin iyi olduğu ve ölünün selamette olduğu hakkında yorumlamada bulunulabilir. Fakat ölü mutsuz, ağlıyor, karanlık veya yüzü mor ise, bu ölünün duaya ihtiyacı olduğu anlamına gelmektedir. Kişinin uyandıktan sonra bu tanıdığı ya da tanımadığı ölü kişi için dua etmesi hem kendisine hem de ölü kişiye hayırlar ile dönecektir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Adam Görmek Anlamı başlıklı makalemizde Rüyada Adam Görmek, Rüyada genç adam görmek ve Rüyada tanımadığı adam ile konuşmak hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz