Rüyada Adam Görmek Anlamı

Rüyada adam görmek bir arkadaşlık için iyi başlangıçlar yapmaya işaret etmektedir. Rüyada görülen adam eğer rüya sahibinin hiç tanımadığı bir kişi ise, yeni bir arkadaşlığın başlangıcına işaret etmektedir. Rüyada tanımadığınız bir adam ile kavga etmek, iç sıkıntılardan kurtulmanıza, rüyada tanımadığı bir adamı öldürmek de geçmişten gelen ve köklü bir düşmanlığın yeniden canlanmasına işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığı bir adama yemek verilmesi, rüya sahibinin sağlığının bozulmasına işaret etmektedir. Bu sağlık bozulması endişe edecek ciddi türden değildir. Kişinin çabuk atlatacağı ve üzerinde duramayacağı küçük bir rahatsızlık olarak işaret edilmektedir.

Rüyada tanımadığı bir adama bir şey almak, hem rüya sahibinde hem de kişinin yakın çevresinde ciddi bir hastalığa işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığı bir adama para vermek, rüya sahibi hakkında yakın çevresinin dedikodu yaptığına işaret etmektedir. Bu dedikodular can sıkıcı ve duyulduğu zaman kişinin hoşlanmayacağı cinsten arkadan konuşmalardır.

Rüyada tanımadığı adamdan para almak, kişinin emeğinin karşılık bulacağı anlamına gelir. bu rüyayı gördüğü dönemde rüya sahibi oldukça fazla çalışıyor ise, bu emeklerinin karşılığını hem maddi olarak hem de manevi olarak mükafat şeklinde alacaktır.

Rüyada tanımadığı adam ile konuşmak, kişinin iç sıkıntılarının olduğunu ve bu sıkıntıların yavaş yavaş gideceğine işaret etmektedir. Rüya sahibi oldukça sıkıntılı bir zamandan geçecek ve bu sıkıntıları da çevresindeki kişilerin yardımı ile yavaş yavaş bitirecektir.

Rüyada yakışıklı bir adam görmek; rüyayı gören kişi bekar ise evleneceğine; evli ise de evlilik hayatında her şeyin yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada çirkin adam görmek; rüya sahibinin aşk hayatında hayal kırıklığına uğrayacağına işaret etmektedir.  Rüyada çirkin erkek, kandırılmaya, aldatılmaya, ihanete işarettir. Bu hayal kırıklıkları ile rüya sahibinin dolandırılmasına işaret etmektedir. Hem maddi açıdan hem de manevi açıdan olmak üzere her alanda dolandırılmaya işaret ettiği için rüya sahibinin bu dönemde çevresindeki kişilere karşı daha duyarlı olması gerekmektedir.

Rüyada yaşlı adam görmek, kişinin hayatta yorulduğuna ve biraz dinlenmeye, tatile ihtiyacı olduğu anlamına gelmektedir.

Rüyada genç adam görmek, kişinin iş yaşantısında bitmek bilmeyen enerjisi nedeni ile önüne bir sürü imkanların geleceğine işaret etmektedir. Rüya sahibi oldukça hareketli ve enerjik günler yaşayacak manası da çıkarılabilir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Adak Görmek Anlamı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz