Rüyada Aday Olmak Anlamı

Rüyasında bir kişi kendi ile alakalı bir durumda adaylığını koyuyor olabilir. Bu işin şekline ve durumuna göre değişik manalara çıkmaktadır.

Rüyada devlet işlerinde aday olduğunu görmek, yüklü mala, hayırlı mirasa ve oldukça hayırlı, zengin bir evlilik yapmaya işaret etmektedir.

Rüyada adaylığını koyduğu bir durumda sandık başında seçiliyor ise bir yakınının yardımı ile büyük başarılara imza atacağının işareti demektir. Kişi yakın çevresinin menfaatlerini görür. Bu sayede de olabildiğince çabuk yükselişe geçer.

Kişi aday olduğu bir işte seçilemediğini görüyor ise, gerçek hayatında başarıyı tırmanarak yakalayacağına işaret etmektedir. Birinin yardımı olmadan bir başına çıkacağı başarı basamaklarında daha uzun kalacak ve emeği ile ekmeğini kazanacaktır. Kişinin rüyada yardım görmemesi ve tek başına bırakılması, gerçek hayatta üstesinden gelebileceği bir yığın işi başarabileceği anlamına gelmektedir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Adam Dövmek Anlamı başlıklı makalemizde Rüyada Adam Dövmek hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz